Kozmetické línie

Košík
Počet:
0 ks
Cena:
0.00 €
Vyhľadávanie

Prepočet meny

Pre zobrazenie ceny v českých korunách alebo v eurách, prosím kliknite na jednu z ponúkaných možností:


Nájdete nás aj na Facebooku


O Gerovitale

Profesorka Dr. Ana Aslan je jednou z najvýznamnejších osobností sveta, zakladateľkou gerontológie a geriatrie. Nikdy neakceptovala starnutie ako osud: “Vyhlasujem vojnu proti starnutiu. Ako gerontológ a geriater vysvetľujem ľuďom čo znamená starnutie a čo môžu zlepšiť na kvalite svojho života”. (Ana Aslan)

Počas svojho celého života sa venovala výskumu príčin starnutia. Uvedomovala si aká dôležitá a rozhodujúca je zdravá pokožka (pleť) pre mladistvý vzhľad.

Prof. Dr. Ana Aslan: “Byť navždy mladá, neznamená mať 20 rokov. Znamená to byť optimistický, cítiť sa dobre, byť pre niečo zanietená a snažiť sa dosiahnuť to”.

Filozofia prof. Dr. Ana Aslan ako si zachovať svoju mladosť a vitalitu je popísaná v niekoľkých radách

 • racionálne stravovanie je tajomstvo dlhého života
 • prechádzky v prírode, fyzické cvičenie
 • eliminovanie stresu, ktorý stimuluje starnutie
 • používanie adekvátnej kozmetiky pre zrelú pleť
 • nájsť si rekreačné aktivity a vyhýbať sa osamelosti
 • používať hudbu a terapiu farieb na elimináciu depresií
 • snažiť sa predchádzať chronickým chorobám

Prof. Dr. Ana Aslan sa stala v roku 1952 leaderom Geriatrického inštitútu v Bukurešti. Geriatrický inštitút v Bukurešti bol prvý svojho druhu na svete a bol uznávaný a odporúčaný Svetovou zdravotníckou organizáciou.

 

Gerovital H3 koncept bol predstavený po prvý krát v roku 1957 vo Verone /Taliansko/ pri príležitosti konania 4. Medzinárodného gerontologického kongresu. Po mnohých rokoch výskumu sa dostavili výsledky, ktoré boli prezentované na konferenciách a medzinárodných vedeckých stretnutiach, boli publikované v mnohých vedeckých časopisoch.

Mnohí vedci z USA, Nemecka, Veľkej Británie, Japonska, Talianska študovali a komentovali ošetrujúci efekt Gerovital H3 navrhnutý prof. Dr. Ana Aslan. V 60-tich rokoch Gerovital H3 získal vedecké uznanie ošetrujúceho efektu proti starnutiu.

Mnoho ľudí prichádzalo do Bukurešti za účelom stretnúť sa s prof. Dr. Ana Aslan, vyskúšať a presvedčiť sa o neuveriteľnom ošetrujúcom efekte Gerovital H3. Tento ošetrujúci efekt dostal od mnohých ľudí pomenovanie „elixír života“.

Významné osobnosti ako napríklad Ronald Reagan, Aristotelis Onassis, Charles De Gaulle, John F. Kennedy, Konrad Adenauer, Mao Tse Tung, Ho Chi Minh cestovali do Rumunska kvôli prínosom terapii „protistarnutia“. Spomedzi ostatných známych ľudí možno spomenúť herečky Greta Garbo, Marlene Dietrich, Lillian Gish, Elizabeth Taylor, Claudia Cardinale, hercov Charlie Chaplin, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Sylvester Stallone , Omar Sharif či maliara Salvatora Daliho a Jacqueline Kennedy.

Len čo bol Gerovital H3 objavený celebritami, stal sa sám slávny a jeho používanie je doteraz rozšírené v 40-tich krajinách po celom svete pre svoje vychýrené účinky proti starnutiu.

 

Výskumné aktivity prof. Dr. Ana Aslan boli ocenené mnohými medzinárodnými uznaniami:

 • “Coss of Merit” – First Class of the Order of Merit, Nemecko, 1971
 • “Cavalier de la Nouvelle Europe” Cena Oskara, Taliansko, 1973
 • “Les Palmes Academiques” Francúzsko, 1974
 • “Dr. Honoris Causa” – Česko-Slovenská gerontologická spoločnosť, 1981
 • Cena “Leon Bernard”, významné ocenenie Svetovej zdravotníckej organizácie za prínos k rozvoju gerontológie a geriatrie, 1982.

 

 

“Venujte život svojim rokom a roky svojmu životu”

GIVE LIFE TO YOUR YEARS AND YEARS TO YOUR LIFE.