Kozmetické línie

Košík
Počet:
0 ks
Cena:
0.00 €
Vyhľadávanie

Prepočet meny

Pre zobrazenie ceny v českých korunách alebo v eurách, prosím kliknite na jednu z ponúkaných možností:


Nájdete nás aj na Facebooku


Gerovital Plant

Línia Gerovital Plant Bio bez parabénov a konzervačných látok je založená na prírodných aktívnych princípoch, ktoré zaisťujú toleranciu a kompatibilitu s pokožkou. Prinášame Vám novú radu bio produktov v starostlivosti o tvár, telo pre ženy vo veku od 20 do 45 rokov.

Základnou zložkou tejto rady je organický extrakt Plesnivca. Plesnivec je rastlina, ktorá očarí nielen nehou a jemnosťou, ale aj svojou silou a energiou, s ktorou odoláva aj v nepriaznivých prírodných podmienkach. Plesnivec je trvale vystavený slnečnému UV žiareniu, nízkemu atmosferickému tlaku, extrémnym teplotám a zmenám vlhkosti.

Počas vývoja si musel prispôsobiť a vyvinúť účinný obranný systém, ktorý vďaka vylučovaniu ochranných metabolitov je užitočný aj v ochrane ľudskej pokožky. Plesnivec zabezpečuje vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam regeneráciu a ochranu pokožky, obsahuje účinné látky, ktoré pôsobia proti deštruktívnemu pôsobeniu voľných radikálov, ktoré majú negatívny vplyv na kyselinu hyalurónovú, kolagénové a elastínové vlákna obsiahnuté v pokožke.

Rastliny používané na získanie extraktu Plesnivca nepochádzajú z voľnej prírody, lebo sú v Európe zákonom chránené, ale z organických kultúr zo švajčiarskych Álp, ktoré zachovávajú biologické výrobné normy.
Blahodárnym účinkom bio extraktu Plesnivca napomáha Herbatonic komplex vyrobený z rastlín z Transylvanskej flóry
Ibišek syrský, Konský chvost, Materina dúška a Slez poskytujú pokožke potrebné množstvo remineralizácie a optimálnu úroveň hydratácie a ochrany pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.

  • Konský chvost bol vybraný kvôli tonizačným a remineralizačným účinkom
  • Ibišek syrský zlepšuje kapilárny obeh (tonizačný účinok) a je tiež uznávaný pre svoje antimikrobiálne a hojivé vlastnosti
  • Slez bol vybraný pre zvlhčenie a zjemnenie pokožky
  • Materina dúška oživuje všetky funkcie pokožky a má vynikajúce sťahujúce, antiseptické a dezinfekčné vlastnosti

Herbatonic komplex ďalej obsahuje: cukry, uronové kyseliny, slizy, flavonoidy, triterpenické saponíny, minerálne soli, ktoré majú spolu významný prínos v hydratácií, vyživovaní a remineralizovaní pokožky.

Medzi ďašie pomocné prírodné látky, ktoré zvyšujú účinky Herbatonic komplexu a Plesnivca patria:

  • Avokádový a jojobový rastlinný olej, pšenica a sójové klíčky, včelí vosk a kakaové maslo obnovujú hydrolipidickú bariéru pleti, ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu procesov spôsobenými voľnými radikálmi, zvyšujú pružnosť a hydratáciu pokožky.
  • Ceramidyl-Omega je kompletná, aktívna, rastlinná zložka, jedinečná zmes esenciálnych mastných kyselín (omega-3, omega-6, omega-9) a čistého gluko ceramidu. Vrásky sú redukované a pleť je hydratovaná a pružná.
  • Aquaxyl je výnimočný hydratačná zložka, bez konzervačných prísad, bez alergénov a geneticky modifikovaných organizmov.
  • Vitamíny A a E zlepšujú pružnosť pokožky a zabraňujú procesom starnutia pokožky.
  • Extrakt z Nevädze zabraňuje tmavým kruhom a kruhom pod očami.

 

O Plesnivci v Gerovital Plant Bio výrobkoch

Plesnivec je chráneným rastlinným druhom rastúcim voľne v prírode na horských hrebeňoch. Plesnivec, ktorý sa nachádza v Gerovital Plant produktoch pochádza z kontrolovaných ekologických kultúr, a tým sa ochraňuje jeho existencia v prírode.

Bio extrakt Plesnivca, ktorý je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT Francúzsko, nepochádza z voľne rastúcich rastlín na horských hrebeňoch, ale z organických kultúr zo švajčiarskych Álp.

Bio extrakt Plesnivca používaný v Gerovital Plant produktoch, vyrobený v DSM / Alpaflor, pochádza z rastlín získaných z výrastkov, ktoré Alpaflor vyvinula spoločne s horskými farmami z Álp, ktoré majú viac ako 20 ročné skúseností v oblasti pestovania organických rastlín, medzi ktoré patrí Plesnivec. Alpaflor farma sa nachádza v regióne Vouvry, Valais vo Švajčiarsku.

 
Pestovanie rastlín nie je jednoduché. Plesnivec rastie vo vysokých nadmorských výškach 1 000 - 1 500 m a zber nie je počas prvého roka, ale plesnivec sa zbiera na vysiatych poliach až v priebehu druhého roka až do štvrtého roku a zber sa robí ručne.

Výhodou organických kultúr je, že rastliny sú starostlivo kontrolované a ich čistota je zaistená, od zasiatia až po získavanie extraktov. Plesnivec sa pestuje bez použitia pesticídov, herbicídov, minerálnych hnojív.

 

Prečo Plesnivec?

Málokto vie, že Plesnivec je vynikajúcou kozmetickou prísadou. Jeho odolnosť voči UV žiareniu, nízkemu atmosferickému tlaku, extrémnej vlhkosti a teplote dokazuje, že táto rastlina chráni pokožku rovnakým spôsobom ako chráni seba. Jej pozitívne účinky na pokožku sú nasledovné: anti-aging a antioxidačný účinok, ochrana proti UV žiareniu, poskytuje regeneráciu pre namáhanú, citlivú a vráskavú pokožku.