Kozmetické línie

Košík
Počet:
0 ks
Cena:
0.00 €
Vyhľadávanie

Prepočet meny

Pre zobrazenie ceny v českých korunách alebo v eurách, prosím kliknite na jednu z ponúkaných možností:


Nájdete nás aj na Facebooku


Gerovital H3 Evolution

Gerovital H3 Evolution® je nová kozmetická línia produktov obsahujúca tri aktívne zložky, ktoré spoločne spomaľujú proces starnutia pokožky. Je zameraná na dve vekové skupiny a obsahuje tri základné látky SOD, TRYLAGEN, GP4G anti aging komplex, ktoré pôsobia na bunkovej úrovni s cieľom znížiť tvorbu vrások, zvýšiť regeneráciu kolagénu ktorý je zodpovedný za pružnosť pleti.

  • SUPEROXID DISMUTASE (SOD-anti aging super enzým) - zaisťuje pleti pevnosť v dlhodobom horizonte, pôsobí proti oxidačnej degradácii, zabezpečuje ochranu fibroblasty, kolagénu a elastínového proteínu na pružnosť pleti. SOD je najaktívnejší antioxidačný enzým prírodného pôvodu.
  • TRYLAGEN - pôsobí proti vráskam a zaisťuje mäkšiu a pružnejšiu pokožku, stimuluje produkciu nového kolagénu a elastínu.
  • GP4G - regeneruje pokožku zvnútra a pôsobí ako zdroj čistej energie, ktorá sa dopĺňa pri znižovaní zásob energie na regeneráciu buniek.


Produkty Gerovital H3 Evolution® okrem týchto troch základných látok obsahujú aj kyselinu hyalurónovú, vitamíny A,E,C a sú bohaté na živiny, majú vyživovaciu schopnosť, dlhodobú hydratáciu čím sa zvyšuje tonus pokožky a liečba hlbokých vrások.

Gerovital H3 Evolution® pokračuje v Gerovital histórii prostredníctvom revolučného vzorca na základe najnovších poznatkov v molekulárnej kozmetike, je vytvorená pre vekové skupiny 30+ a 45+ a dokonale prispôsobená fyziologickým potrebám pleti (vrásky, cuperosis, tmavé škvrny). Produkty pre ženy nad 30 rokov pôsobia proti prvým príznakom starnutia:

  • jemné vrásky v okolí úst a očí
  • očné vačky a kruhy pod očami
  • strata jasu pleti

Štruktúry týchto produktov sú ľahké a zabezpečujú trvalú hydratáciu.

Produkty pre ženy nad 45 rokov sú špeciálne vytvorené pre riešenie zložitejších problémov spôsobených foto-Agingom a miznutím produkcie estrogénu po menopauze:

  • zrýchlenú stratu elasticity kože
  • hlboké vrásky
  • výskyt tmavých škvŕn

Výrobky z tejto rady sú bohaté na živiny a ponúkajú zjemnený pocit pokožky, dlhotrvajúcu hydratáciu a viditeľnú tonizáciu pokožky.